X

Fotball

GSI Jags er studentenes eget fotballag ved Universitetet i Agder campus Grimstad. Med rundt 100 betalende medlemmer forrige år er vi det største idrettslaget ved campus. Vi stiller sterkt med 3 lag (7er-lag) i Umbroligaen, bedriftsligaen på Sørlandet, hvorav det er 2 herrelag og et damelag. Serien varer fra oktober til april med kamper i Sørlandshallen. I sommerhalvåret stiller vi med et herrelag og et damelag i den samme ligaen, men ute på Justvikbanen like nord for Kristiansand.
Hos GSI Fotball er alle velkomne! Vi stiller med lag i flere divisjoner, slik at alle kan delta uansett ferdighetsnivå. Vi har dessuten fått et helt nytt kunstgressdekket på Levermyr, så treningsfasilitetene er i topp stand.
I løpet av semesteret arrangerer vi også bli kjent-fest, nyttårsbord og andre sosiale sammenkomster. På den måten blir alle kjent, selv på tvers av ferdighetsnivå.
Bli med i vår fotballgruppe på Facebook dersom du er interessert i å vite mer om fotballen her ved UIA: https://www.facebook.com/groups/116818465636477/
Vi håper å møte deg på banen!

Treningstider:
Eliten:
Mandag: 21.00 – 22.30, Levermyr kunstgress
Onsdag: 21.00 – 22.30, Levermyr kunstgress
Damer:
Mandag: 21.00 – 22.30, Levermyr kunstgress
Fredag: 17:30-18:30, Sør Amfi Grimstad (inne)
Felles:

Tirsdag: 21:00 – 22:30, Sør Amfi Grimstad (inne)
Onsdag: 21.00 – 22.30, Levermyr kunstgress
Fredag: 18.30 – 20.00, Sør Amfi Grimstad (inne)

Styret:

Leder: Anders Grøtvedt – Andersgrotvedt@gmail.com – 916 84 742

Nestleder/trener elite: Ismail Ali Abdi – Ismail.a1@icloud.com – 482 88 631

Økonomiansvarlig: Aleksander Haugsgjerd – haugsgjerd95@hotmail.com – 454 02 860

PR- og arrangementansvarlig: Mats Smørsting Christensen – Maxyfax@hotmail.com – 909 74 737

Trener elite: Snorre Steen Lien – ssl95@live.com – 993 67 336

Trener damer: Ida Williams – Ida.williams@kebas.no – 98693981

Trener damer: Lisa Williams – Lisaa.williams@hotmail.com – 98683560

Trener felles: Kjell André Bakken – Kjeandbak@hotmail.com – 400 40 298

Trener felles: Daha Warsame – dahasom45@gmail.com – 938 34 629

Trener elite: Håkon Martiniussen Sylliaas – Hakonsyll@gmail.com – 94859303

 

 

 

Kontakt oss

Bruk skjemaet nedenfor for å kontakte oss.

GSI

Navn: Grimstad Studentidrettslag